Karini kogemus iWalk käed-vaba karguga

Küsisin tagasisidet Karinilt, kes kasutas karku 6 nädalat. Vastused ausad, armsad ja muutmata kujul. Tuli välja, et iWalk on ikka üks põnev loom – saab palju pilkusid, küsimusi ning liikumisvabadust!
Kust leidsid infot kargu rentimise kohta?
“Nägin kargu kohta infot sotsiaalmeedias ning otsustasin kirjutada ja lähemalt uurida, missugused on võimalused rendiks.”
Mis vigastus Sul oli?
“Minu trauma oli väljaravimata sporditraumade kulminatsioon ehk hüppeliigese sidemete korrektsioon operatsiooni abil (eluaegne võrkpallur 😊).”
edf
 
Kuidas võrdleksid küünarkarke ning iWalk karku – millised olid suuremad erinevused?
“Küünarkarkude ja iwalki suurim erinevus on kasutusmugavus. Iwalkiga oled väga palju iseseisvam kui küünarkarkudega ning saad võrdlemisi palju teha sarnaseid asju, mida enne vigastust. Ja muidugi sul on käed vabad- see annab juurde väga palju.”
Kas oli ka mingeid toredaid juhtumisi/nalju karku kasutades?
“Iwalki kasutades juhtus ikka igasuguseid huvitavaid seike. See, et oled nagu kuulsus, sest absoluutselt kõik vaatavad ja sosistavad tänaval, sellega lõpuks harjub ära ja mingil määral ajab muigama, sest kui sa ise seda enam tähele ei pane, siis lähedased su ümber viitavad ikka, et kuule jälle passitakse 😁 No ja muidugi väga palju käis läbi nali, et ma olen nagu piraat, et papagoi on ainult õlalt puudu või küsiti, kus on mu silmaklapp😊😊😊 No ja muidugi sai ka sellist reaktsiooni, et inimesed arvasid, et mul jalg amputeeritud, sest eest vaates tõsimeeli nii tundub ja siis sai neid rahustatud, et kõik ikka korras ja mul selline vinge kark.”
Mida said rohkem teha võrreldes tavakarkudega liikudes?
“Tänu Iwalkile sain reisida (bussiga Riias käia oli täitsa mugav) ja kodus koristada ning mu käed ei olnud rakkus küünarkarkude kasutamisest.”dav
Kas soovitaksid karku ka teistele?
“Soovitaksin Iwalki kindlasti kõigile. See kark vb näeb robustsem ja hirmutavam välja, kuid kasutusmugavus kaalub kõik ülesse. Sobib nii kleitide, kui seelikute alla. Kõik sai ära proovitud 😊
rpt
Aitäh Karinile piltide ja vastuste eest! Edukat paranemist! 🙂
Sandra

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s